Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2009

Bookmark and Share

Newsletter

Piotr Choroś (2009-08-04)

Wraz z początkiem sierpnia ruszył nasz newsletter. Raz na tydzień, w poniedziałek bądź wtorek, dostaniecie porcję informacji przygotowywaną przeze mnie. Nie będzie to newsletter jaki być może znacie z różnego typu organizacji bądź instytucji. Nie będzie miał pięknych graficznych ozdobników i super czcionki. Będzie powstawał w weekend metodą hand made.

Co w nim będzie? Po pierwsze informacje z HF, krótkie, kilku zdaniowe sprawozdanie z tego co robiliśmy przez tydzień i o tym co będziemy robili przez nadchodzący tydzień. Utrzymujemy się w dużej mierze z waszych podatków:), ważna dla nas jest przejrzystość działań, nie każdy/każda z was ma czas, chęć i możliwości aby przyjść do nas i pogadać (nie zawsze my mamy czas na to), dlatego warto abyście wiedzieli/ły co się u nas dzieje. Aby nikt nie czuł się znużony lekturą tego fragmentu umieszczę go na końcu.

Poza tym, dostajemy różne zaproszenia na szkolenia, konferencje, spotkania, imprezy. Będzie dział zaproszenia. Nie obiecuję, że za każdym razem coś tam się znajdzie ale postaramy się. Co tu dużo ukrywać, czytam gazety. Różne. Jeśli uznam, że jest coś niezwykle istotnego, czym chciałbym się z wami podzielić to umieszczę to w dziale do poczytania. Tytuł, zajawka i link. Nie więcej niż 5 propozycji na tydzień. Artykuły bądź inne materiały będą raczej dłuższe, nie będą to newsy z gazet. Od razu zaznaczam, że z uwagi na to, że ja będę redagował newsletter będzie on odzwierciedlał tylko i wyłącznie moje zainteresowania :). Wszystkie pretensje proszę kierować do mnie osobiście.

Newsletter będzie zaczynał się ogłoszeniami HF. Będą tam nasze zaproszenia, ogłoszenia i prośby.

Ostatnia sprawa. Jeśli macie jakieś sugestie, prośby bądź propozycje co umieścić w kolejnych newsletterach proszę piszcie do mnie (piotr.choros@hf.org.pl)

Jak chesz dostawać newsletter - zapisz się na naszą listę - wpisz swojego maiila w pole poniżej po lewej stronie i kliknij "zapisz się".