Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2009

Bookmark and Share

ENTER 2016 - Spotkanie

HF (2009-09-14)

Podróżujemy. Za pracą, za przyszłością, za przeszłością. Oglądamy, zwiedzamy, podziwiamy. Myślimy, złościmy się, załamujemy się. Jednak można. Dlaczego nie u nas? To takie proste!
To moja refleksja z podróży jakie odbywam w różnych celach nie tylko za granicę RP. Bardzo wiele osób ma podobne odczucia. Czy Ty także?
Wakacje. W Lublinie czas błogiego spokoju (nie dla wszystkich). Czas myślenia i szukania wyjścia z impasu.
Te dwie rzeczy niech przyświecają kolejnemu spotkaniu ENTER 2016. Masz refleksję? Byłeś na wakacjach i widziałeś to coś? Proszę podziel się z nami! Szukamy inspiracji potrzebnej miastu. Szukamy szczegółów tworzących wyjątkowość. Jeśli masz "to coś" przywiezione przynieś je na spotkanie.

Czekamy na zgłoszenia od osób chcących opowiedzieć o tym co ich zainspirowało, co widzieli, co można zaadoptować w Lublinie. Podzielcie się tym na spotkaniu ENTER 2016. Napiszcie ile czasu wam potrzeba i jakie warunki techniczne. Mamy nadzieję na spotkanie w środę.
Zobacz także

Enter 2016 (Projekty)


Mamy już pewne 4 prezentacje!
środa 16 września
godz. 18:00
Radio Lublin
ul. Obrońców Pokoju 2 - Studio Kameralne im. Zbigniewa Stepka

Spotkania Enter 2016 mają na celu naszkicowanie realnych potrzeb środowisk twórczych i przedstawienie ich władzom miasta jako społeczną odpowiedź na starania się o tytuł ESK.Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy