Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2010

Bookmark and Share

Odpowiedź UM Lublin w sprawie konsultacji społecznych

Piotr Choroś (2010-03-19)

Poniżej skan pisma z odpowiedzią na nasz protest odnośnie procesu konsultacji społecznych. Nasz protest: http://hf.org.pl/ao/index.php?id=1434. A na samym dole nasz komentarz.

OK. Czyli jak ja rozumiem to narazie nie były konsultacje społeczne tylko rzeczywiście rozmowy ze znajomymi. Hmmm... Dlaczego w ten sposób nie zrozumiał tego Wydział Kultury? Czy organizując konsultacje także z podmiotami które nie dostają kasy od Urzędu Miasta złamał jakieś wewnętrzne ustalenia? Pytanie do p. dyrektor Anny Pajdosz. Generalnie to chyba nie tylko Wydział Kultury mógłby być zdziwiony taką interpretacją. Dla osób z którymi rozmawiałem w różnych Wydziałach było jasne, że są to konsultacje "normalne" a nie jakieś takie na niby. Z tym, że te osoby nie wiedzą jak je zrobić więc zrobiły wiadomo jak. Ponadto z wcześniejszych informacji od p. Z. Nidbały nie wynika, że do konsultacji zapraszamy tylko organizacje dostające kasę z miasta tylko podobno te które współpracują z miastem. Sam program współpracy uchwalany w Lublinie przewiduje nie tylko finansowe formy współpracy.  A nawet jeśli to chodzi o te organizacje które dostały kasę w roku 2009 czy może te które dostały przez ostatnie 10 lat?
Generalnie nie ma co dalej drążyć. Szkoda gadać!!! Jest nauczka. Patrz na ręce i bądź nieufny! Szczególnie w stosunku do władzy.