Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2010

Bookmark and Share

Szkolenia: prawo i procedury dostępu do informacji publicznej

Piotr Choroś (2010-08-16)


Bookmark and Share
Jeżeli w swojej codziennej pracy zawodowej lub społecznej napotykasz kwestie związane z dostępem do informacji publicznej i chcesz:

  • podnieść swoje kompetencje związane z ustawą o dostępie do informacji publicznej
  • podnieść swoje kompetencje dotyczące procedur dostępu do informacji publicznej
  • zobaczyć jak wygląda pozyskiwanie dostępu do informacji publicznej w praktyce
  • zapoznać się z orzecznictwem związanymi z realizacją dostępu do informacji publicznej
Zgłoś się na szkolenie organizowane przez Pozarządowe Centrum Dostępu do Informacji Publicznej we współpracy ze Stowarzyszeniem Homo Faber!

21.09.2010 (wtorek) w Lublinie - Stowarzyszeniem "Homo Faber" - Krakowskie Przedmieście 39, 20-076 Lublin

Szkolenie będzie trwało 6 godzin (w godzinach od 10:00 do 16:00). Szkolenie prowadzone jest metodami warsztatowymi (aktywnymi), dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Na szkolenie może być przyjętych do 20 osób.

Szkolenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. W razie większej liczby zgłoszeń niż miejsc pierwszeństwo przyjęcia na szkolenie mają osoby korzystające z dostępu do informacji publicznej.

Szkolenie prowadzone jest przez ekspertów Stowarzyszenia Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na formularzu zgłoszeniowym (POBIERZ FORMULARZ) na adres szkolenia@informacjapubliczna.org.pl, w tytule podając LUBLIN.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 września 2010. Osoby zakwalifikowane na szkolenia zostaną powiadomione e-mailem o przyjęciu na wybrane szkolenie i poproszone o potwierdzenie chęci udziału. Jeśli do 13 września organizatorzy nie otrzymają potwierdzenia - miejsce zostanie zaoferowane pierwszej osobie na liście oczekujących. Ostateczna lista osób przyjętych na szkolenie zostanie opublikowana na stronie www.informacjapubliczna.org.pl 15 września 2010.

Więcej informacji: Pozarządowe Centrum Dostępu do Informacji Publicznej, Katarzyna Miałka (katarzyna.mialka@sllgo.pl, tel. 022 844 73 55).