Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2012

Bookmark and Share

Płatny staż dla socjologa/socjolożki

HF (2012-06-30)


Stowarzyszenie Homo Faber poszukuje osoby do przeprowadzenia monitoringu, ewaluacji częściowej i całościowej projektu "Wsparcie integracji dzieci uchodźców" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców oraz budżetu państwa.
Praca polegała będzie na przeprowadzeniu wywiadów ze świetliczankami zatrudnionymi w ramach projektu (3 polskie świetliczanki i 3 czeczeńskie) oraz dziećmi uczęszczającymi na zajęcia do świetlicy (głównie dzieci czeczeńskie), a także z osobami realizującymi projekt (koordynatorka, asystentka koordynatorki, osoby prowadzące warsztaty muzyczne, plastyczne, taneczne oraz psychologiczne i wolontariuszami/wolontariuszkami zaangażowanymi w projekt). Na podstawie wywiadów zatrudniona osoba będzie miała za zadanie przygotowanie raportu ewaluacyjnego: częściowego oraz całościowego.

Z uwagi na to, że projekt realizowany jest w trzech miejscowościach: Lublinie, Łukowie i Horbowie-Kolonii wymogiem koniecznym są wizyty w tych miejscowościach. Nie przewidujemy przeprowadzania wywiadów w formie telefonicznej. Częstotliwość wyjazdów będzie uzgodniona z wybraną do realizacji zadania osobą. Stowarzyszenie Homo Faber zapewnia dojazdy do wymienionych wyżej miejscowości.

Okres zadania: od lipca 2012 roku do końca stycznia 2013.

Forma wynagrodzenia: stypendium stażowe płatne w dwóch ratach - za przygotowanie raportu częściowego oraz całościowego.

Wymagania konieczne:
- ukończone studia magisterskie z socjologii
- bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
- doświadczenie w prowadzeniu badań ewaluacyjnych (także w ramach bezpłatnych praktyk)
Osoby chętne prosimy o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego na adres: ola.gulinska@hf.org.pl do dnia 10 lipca 2012 roku.

Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy