Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2014

Bookmark and Share

Lubelski EuroMajdan Kulturalny "LEK"

HF (2014-01-23)

W najbliższą niedzielę (26 stycznia) zapraszamy wszystkich lublinian i lublinianki na Lubelski EuroMajdan Kulturalny "LEK". Przyjdźcie o godzinie 12:00 pod Centrum Kultury, weźcie rodziny, dzieci, przyjaciół. Jeśli możecie, ubierzcie się w narodowe barwy Ukrainy, lub przyozdóbcie swoje ubrania żółto-niebieską wstążkami.
Pokażmy, że my, Polacy i Polki, nie zapomnieliśmy swojej trudnej drogi ku wolności i demokratycznym standardom.

Od godz. 12:00 w ramach Lubelskiego EuroMajdanu Homo Faber organizauje foto akcję: będzie można zrobić sobie zdjęcie z przesłaniem dla protestujących na Ukrainie. Wierzymy, że lublinianie i lublinianki mogą chcieć coś rzec miłego swoim sąsiadom/sąsiadkom; tak od serca! Zdjęcia będą udostępnione potem w internecie.

W trakcie Lubelskiego EuroMajdanu Kulturalnego zbierane będą najbardziej niezbędne leki pierwszej pomocy. Prosimy o przyniesienie bandaży, opatrunków, środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, witamin. Będziemy wdzięczni również za ubrania zimowe, ciepłe rękawice etc.
Dla uczestników i widzów Lubelskiego EuroMajdanu Kulturalnego przygotowaliśmy koksowniki oraz gorącą kawę i herbatę. Będzie można się również zagrzać w budynku Centrum Kultury w Lublinie.

Przyjdźcie pokazać, że nie jesteście obojętni!