Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2016

Bookmark and Share

"Popieram związki" - weź udział w lubelskim fotohappeningu

(2016-02-08)
Popierasz związki partnerskie? W walentynkowy weekend możesz wyrazić swój głos wsparcia w ramach fotoakcji "Popieram związki" organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofabii i Stowarzyszenie Homo Faber w Lublinie.


Uważamy, że państwo powinno pozwalać wszystkim na sformalizowanie związku - niezależnie od płci czy orientacji psychoseksualnej, ponieważ każdy związek zasługuje na szacunek. Skorzysta na tym całe społeczeństwo, zwłaszcza, że blisko 90% osób LGBT, czyli lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych zawarłoby związek partnerski, gdyby mogły – mówi Katarzyna Remin z KPH. Obecnie poparcie dla związków partnerskich w polskim społeczeństwie wynosi ponad 50%. Organizując walentynkowy foto happening chcemy dać ludziom możliwość wyrażenia swojego poparcie poprzez zrobienie sobie zdjęcia z tabliczką „Popieram związki” – dodaje Katarzyna Bierzanowska z Homo Faber.

To druga edycja akcji. Liczymy na to, że w tym roku uda się pobić zeszłoroczny wynik 200 zdjęć!

Jeżeli uważasz, że każda kochająca się para zasługuje na szacunek i powinna mieć możliwość uprawomocnienia swojego związku, to weź udział w fotohappeningu „Popieram związki”. Wystarczy przyjść, zabrać ze sobą jak najwięcej znajomych i zrobić sobie zdjęcie z tabliczką "Popieram związki", które później Kampania Przeciw Homofobii i Stowarzyszenie Homo Faber opublikują na swoich stronach i portalach społecznościowych.

Walentynkowy fotohappening „Popieram związki”, 13.02.2016 (sobota), godz. 13:00 – 15:00, Plac Łokietka (pod Ratuszem) w Lublinie.Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy