Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2016

Bookmark and Share

Premierowy pokaz filmu "Deep Love" w Lublinie

(2016-04-13)
24 kwietnia (niedziela), o godz. 19:00 w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego produkcji HBO Polska "Deep Love", współorganizowany przez Stowarzyszenie Homo Faber.
Po filmie zapraszamy na spotkanie
z bohaterem i bohaterką filmu, Januszem Solarzem i Joanną Heretą, z reżyserem Janem P. Matuszyńskim, montażystą Przemysławem Chruścielewskim oraz autorem muzyki Atanasem Valkov. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Agnieszka Krawiec.

Wstęp bezpłatny.


Pewny siebie, bardzo aktywny pięćdziesięciolatek, zapalony nurek z wybitnymi osiągnięciami, prawnik i ekonomista, doznaje udaru. Dzięki rehabilitacji i pomocy partnerki zaczyna się poruszać i coraz sprawniej funkcjonować. Nadal jednak ma poważne problemy z porozumiewaniem się. Tym, co motywuje go do dalszej walki, jest wielkie marzenie - chciałby ponownie nurkować głęboko, choć jest to poważne zagrożenie dla jego zdrowia i życia. Lekarze nie wyrażają zgody na takie szaleństwo, wiedzą, że z tak dalekiej podróży przy obecnym stanie zdrowia może już nie wrócić. Czy uda mu się zrealizować to marzenie?

Organizacja:
HBO Polska
inicjatywa Nie-pełnoprawna
Centrum Kultury w Lublinie
Stowarzyszenie Homo Faber

Centrum Kultury jest miejscem dostępnym dla osób z niepełnosprawnością ruchu. W razie pytań lub potrzeby wsparcia prosimy o kontakt: katarzyna.bierzanowska@hf.org.pl.


Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy