Strona główna > Projekty > Zrealizowane

Bookmark and Share

Przystanek różnorodność

HF (2018-06-03)

Poranne zebrania.
Fot. Marta Sienkiewicz
Więcej fotek w galerii

Przez tydzień (3 - 10 czerwca), na zaproszenie Fundacji Sztukmistrze, Marta Sienkiewicz i Joanna Bednarczyk pracowały z 32 osobową grupą młodzieży z Krakowa i Berlina w obszarze różnorodności. Tematem tegorocznej edycji była wartość w różnorodności, bazowanie na historii i wyciąganie lekcji na przyszłość. Pracowaliśmy warsztatowo nad antydyskryminacją, mową nienawiści, pokazywaliśmy dobre praktyki działań społecznych i zapraszaliśmy gości.

Obok warstwy merytorycznej, równie ważne warsztaty kreatywne prowadzili członkowie lubelskiego zespołu Chonabibe. Z połączenia alternatywnego hip – hopu, reggae, soulu i naszej pracy merytorycznej powstał profesjonalny teledysk. Finał projektu odbył się w sobotę 9 czerwca w Domu Nasutów. 

To już trzeci raz, kiedy jako Homo Faber mieliśmy przyjemność pracować z młodzieżą, nauczycielami z Krakowa i Berlina, Fundacją Sztukmistrze. Bardzo dziękujemy za zaufanie i wspaniały czas!Polsko-niemieckie spotkanie "Przystanek różnorodność" - projekt realizowany w ramach finału konkursu Polsko-Niemieckiej Nagrody Młodzieży, finansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy