Strona główna > Aktualności > Aktualności

Bookmark and Share

Ankieta - szkoła w czasie pandemii

(2020-04-14)

📩11 marca 2020 r. władze podjęły decyzję o zamknięciu szkół i przedszkoli. W ramach realizacji prawa do edukacji, skierowano dzieci i nauczycieli szkół do nauki on-line. Nauka przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, choć wydaje nam się całkowicie racjonalnym rozwiązaniem, sprawia wiele problemów. Otrzymujemy wiele głosów o braku możliwości dostępu do materiałów edukacyjnych i uczestnictwa w lekcjach online. Jak zatem państwo wywiązuje się z obowiązku organizowania i nadzorowania procesu edukacji? Chcemy to sprawdzić ‼️

🎤Lublinie i Lubelszczyzno! Jeśli jesteście rodzicami, nauczycielami i nauczycielkami, uczniami i uczennicami, które borykają się aktualnie z tą szybką i trudną zmianą - napiszcie od nas. Jak się czujecie, co sprawia Wam najwięcej trudności, w którym miejscu państwo reprezentowane przez szkołę nie poradziło sobie jeszcze z tą dynamiczną sytuacją zmiany.

📩Przygotowaliśmy krótką ankietę i zapraszamy Was do wzięcia udziału w jej wypełnieniu. 🙏Będziemy wdzięczni za wszystkie głosy, pozwoli nam to stworzyć pełen obraz sytuacji i móc wesprzeć Was w staraniach o równy dostęp do edukacji dla wszystkich uczniów i uczennic. Was wszystkich - rodziców, nauczycieli i uczniów.

Link do ankiety Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy