Strona główna > Aktualności > Aktualności

Bookmark and Share

Porady psychologiczne w Lublinie

HF (2020-04-14)

W związku z utrudnionym dostępem do porad psychologicznych, terapii, punktów interwencji kryzysowych - przygotowaliśmy dla Was sprawdzoną bazę miejsc, do których bezpłatnie możecie zwrócić się o pomoc psychologiczną online. Znajdują się tu placówki i kontakty do organizacji na terenie Lublina.


Dodatkowo, jeśli jesteście studentami/ studentkami, doktorantami/ doktorantkami lub absolwentami/ absolwentkami Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, możecie skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego.

Pan Grzegorz Chmielewski - Fundacja „Powiemy to”
Psycholog, logopeda, pedagog
tel. 510 600 866


Pani Ewa Diadush
Psycholog, psychoterapeuta (udziela porad w języku polskim, angielskim i ukraińskim)
tel. 782 095 503, e-mail: ewa.diadush@poczta.umcs.lublin.pl
ENGLISH/ UKRAINIAN LANGUAGE

Pani Magdalena Leleń
Psycholog, specjalista w zakresie pracy z osobą ze spektrum autyzmu i zaburzeniami psychicznymi (udziela porad również w języku angielskim)
tel. 519 841 333, e-mail: m.lelen@poczta.umcs.lublin.pl
ENGLISH LANGUAGE

Pan Marian Diadush
Psychoterapeuta, specjalista w zakresie stanów lękowych, depresji, problemów emocjonalnych (udziela porad w języku ukraińskim i rosyjskim).
RUSSIAN/ UKRAINIAN LANGUAGE
tel. 695 873 930

Poradę można umówić, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość e-mail bezpośrednio do wybranego specjalisty. Informujemy, że jeśli dany specjalista nie odbiera telefonu, oznacza to, że właśnie komuś pomaga, ale na pewno oddzwoni w najbliższym czasie.

W czasie obostrzeń związanych z pandemią porady są udzielane on-line, a w wyjątkowych sytuacjach i gdy jest konieczność, to osobiście, ale tylko z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.