Strona główna > Projekty > Zrealizowane

Bookmark and Share

Witamy w Lublinie 2008

(2008-09-18)

Ponieważ doskonale wiemy, jak może czuć się człowiek, który przyjeżdża do obcego miasta, aby spędzić w nim kilka najbliższych lat, postanowiliśmy mu to nieco ułatwić.


Strona 9
Więcej fotek w galerii
LUBELSKIE FAKU 2008
Najpierw przez kilka tygodni zbieraliśmy różne pytania, które stawiają sobie ludzie trafiający na obcą planetę (czyt. Lublin). Potem staraliśmy się znaleźć na nie odpowiedzi, następnie je opracowywaliśmy, by na koniec je wam udostępnić.
Tutaj znajdziecie odpowiedzi na pytanie, które zajają sobie "Nowi Lublinianie".

Kapownik.
Więcej fotek w galerii
PORADNIK 2008
Przygotowaliśmy także poradnik, z którego dowiecie się o swoich prawach w codziennych, w często trudnych sytuacjach. A wszystko to zamknięte w praktycznej formie kalendarza akademickiego o dźwięcznej nazwie "Kapownik".


Ośrodek Animacji Kultury
Fot. Adam Żuber
Więcej fotek w galerii
SPACERY 2008
Ale to nie koniec atrakcji. Przez cały październik chcemy wam pokazywać Lublin. Jednak nie zamierzamy skupiać się na zabytkach czy centrach handlowych. To sami/e poznacie. Zamierzamy pokazać Wam miasto, jakiego nie znacie i pewnie w innych okolicznościach byście poznać nie zdołali. Czyli, juź konkretniej, chcemy zabrać was na kilka spacerów-wycieczek, np. do tzw. niebezpiecznych dzielnic. Albo do osiedli-sypialni, by zorientować was w wielkości miasta. Trasy

A potem zabierzemy was do miejsc przez nas lubianych, a może i do tych, które lubimy nieco mniej. 


No i oczywiście postaramy się poznać was z tzw. Ważnymi Ludźmi. Nie podajemy nazwisk, gdyż Ważni Ludzie są też zazwyczaj ludzmi zajętymi, więc z pewnością nie będą to wszyscy WL, ale lepszy rydz...

W orientacji w naszej ofercie pomoże Wam kilka rzeczy:
- przede wszystkim zaglądajcie na tą stronę www.witamywlublinie.pl
- jak zauważycie na słupie plakat z kawałkiem trolejbusu, to też pewnie będzie to nasz przekaz
- no i maile - jak się spotkamy na żywo, poprosimy Was o podanie swojego maila - wtedy poinformujemy Was o wszystkich naszych akcjach (ale to oferta tylko dla chętnych).

 


Zachęcamy do dzielenia się refleksjami na temat MÓJ LUBLIN. Wszystkie znajdą się na naszej stronie, najciekawsze opublikujemy w "Oporniku".
Czytaj, co o Lublinie myślą inni.


 
Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy