Strona główna > Na marginesie > Na marginesie

Bookmark and Share

podaj.net

Justyna Choroś, Piotr Choroś (2008-09-29)


Więcej fotek w galerii
Załóżmy, że stoi u was na półce skądś, po kimś i nie wiadomo po co Kuchnia Polska Regionalna. Mazowsze – Kurpie – Podlasie („1170 przepisów najlepszych w kraju gospodyń”) Łomżyńskiej Oficyny Wydawniczej. Wśród waszych znajomych nikogo nie zachwyca pozycja z damą na okładce w czepcu większym od głowy, serwującej zapatrzonego w przestrzeń kuraka... A co jeśli jednak kogoś zachwyca? Cóż... od czego mamy internet? Właśnie listem poleconym otrzymałam tę książkę prosto do domu i jestem zafascynowana! No bo gdzie indziej znajdę przepis na sołoduchę, sołodusze i siemieniuchę?

To jest właśnie idea i działanie „podaja” czyli www.podaj.net. Rejestrujemy się, dodajemy 3 książki, płyty lub czasopisma i vouala! Za każdą odebraną od nas pozycję otrzymujemy 10 punktów (wysyłka na nasz koszt), za każdą zamówioną przez nas ujmowanych jest punktów także 10. Aktualnie dostępnych jest ok 29 tyś pozycji, czyli każdy znajdzie coś dla siebie.

Z danych dostępnych w internecie wynika, że serwis www.podaj.net od września 2007 r. zanotował 80 % wzrostu liczby wymian książkami. We wrześniu 2008 r. odbyła się wymiana nr 50 000.

Tu można przecztać wywiad z twórcami serwisu.