Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2011

Bookmark and Share

Gender check! Finał!

HF (2011-07-15)

Ulotka zapraszająca na happening.
Fot. Anna Piekutowska, Mikołaj Mierzejewski
Więcej fotek w galerii
W sobotę 16 lipca odbędzie się wielki finał letniego kursu Gender Check!, finał przygotowany przez uczestników i uczestniczki pod czujnym okiem ekipy z Homo Faber. Ruszamy chwilę po 16 na deptaku happeningiem. W jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc w Lublinie umieścimy dwie postacie - kobiety i mężczyzny, dzięki którym zainteresowani/e będą mogli sprawdzić swoją płeć społeczno-kulturową i zrobić sobie wideofotografię.

Od 16 będzie także można zobaczyć wystawę fotografii przygotowaną pod czujnym okiem Ignacego Tokarczyka i Marty Sienkiewicz - do podziwiania na ścianach “Spółdzielni”.

O 17:30 rusza spacer szeptany Lublin Gender. Podczas najbliższego spaceru damy się poprowadzić Gosi Pawlak - jednej z uczestniczek kursu.

A wieczorem o godz. 21.30 na Placu po Farze wyświetlimy film z wcześniejszych wydarzeń. Będziemy wyjaśniać, czym jest GENDER i zachęcać do dyskusji na ten temat.
W plenerze.
Fot. Marta Sienkiewicz
Więcej fotek w galerii
W ten sposób każdy z mieszkańców i każda z mieszkanek Lublina ma szansę wziąć udział w projekcie organizowanym przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) i Stowarzyszenie Homo Faber oraz uczestników/czki letniego kursu Gender Check!

Dodatkowe informacje o warsztatach i działaniach w przestrzeni miejskiej na stronie internetowej:
www.gendercheck.pl. oraz na www.gender-check.blogspot.​comKomentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy