Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2012

Bookmark and Share

Czy w Holandii jest tak różowo?

(2012-11-26)

Chcielibyśmy zaprosić do uczestnictwa w wydarzeniu, które pozwoli spojrzeć z dystansem na naszą lubelską rzeczywistość. I być może nieco się zainspirować.

W dniach 29.11 - 1.12.2012, do Lublina przyjeżdża grupa Holendrów, by wziąć udział w serii różnych, wewnętrzych spotkań pt. Porozmawiajmy o równości/Let's Talk about Equality.

Ze strony Holendrów w spotkaniach wezmą udział radni z Arnhem, funkcjonariusze policji i Akademii Policyjnej, przedstawiciele Biura Antydyskryminacyjnego z Arnhem oraz trenerzy z organizacji COC.

Wszystkich zainteresowanych holenderską rzeczywistością społeczną zapraszamy na debatę publiczną pt. Czy w Holandii jest tak różowo?
Często w głowach mamy wyobrażenie tego kraju jako raju na ziemi. Albo miejsca gdzie wszystkich masowo poddaje się eutanazji, albo... Tym razem będzie okazja popytać bezpośrednio.


Gdzie?
Zobacz także

Porozmawiajmy o równości. (Projekty)


Lubelska Zachęta Sztuk Pięknych, ul. Lipowa 13 (budynek Plazy, wejście od strony cmentarza),

Kiedy?
1.12.12 (sobota) od 16:30 do 18:00.

Wstęp oczywiście wolny!

Zapraszamy!

Cykl spotkań jest organizowany przez Stowarzyszenie Homo Faber, organizację COC (Holandia) w partnerstwie z Kancelarią Prezydenta Miasta Lublin oraz we współpracy z Zakładem Praw Człowieka Wydziału Politologii UMCS. Debata została objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego.Komentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy